dali e pocnato isplata na sobvenciite
Ниво на корисникот: / 2
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Понеделник, 13 Февруари 2012 19:59
koga ce pocne so isplatat na sobvencite
 
Ова е коментар на "Subvencii"
Коментари (1)
1 Вторник, 14 Февруари 2012 19:01
Администратор
Uste nemame nikakvi informacii za isplata na subvenciite za pcelini semejstva.

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):