subvincii 2012
Ниво на корисникот: / 3
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Вторник, 14 Февруари 2012 21:07
Sepak se setile i na nas. Odime napred. Vo Grcija subvenciite iznesuvat 100 evra,a kaj nas edvaj 10 evra.
 
Ова е коментар на "Субвенциите за 2012"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):