Subvencii
Ниво на корисникот: / 2
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Среда, 15 Февруари 2012 16:19
Dali nekoj znae sto e so subvenciite za pcelarstvo za 2011 godina ,zosto seuste ne se isplacaat.
 
Ова е коментар на "Субвенциите за 2012"
Коментари (2)
2 Понеделник, 07 Мај 2012 17:58
malinoski kiro
treba li da se otkazeme dragi moi prijateli se vide i od ovaa vlada ne poveke subvenciiiiiiiiiiiiiiiii poz do site
1 Недела, 26 Февруари 2012 14:24
Risteski nikolce
Koga ke bide isplatata za subvenciite za pcelarstvo za 2011
godina

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):