kupuvam sandaci
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Среда, 28 Март 2012 20:56
Koja cena se,koj tip na sandaci so kolku ramki.Kade se naogjaat pcelite.Ako sakate mozite da mi odgovorite na mail Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите
 
Ова е коментар на "prodavam"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):