pcelarstvo
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Понеделник, 07 Мај 2012 17:58
treba li da se otkazeme dragi moi prijateli se vide i od ovaa vlada ne poveke subvenciiiiiiiiiiiiiiiii poz do site
 
Ова е коментар на "Subvencii"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):