Одговор
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Недела, 03 Јуни 2012 19:04
Веројатно мислите на прихрана на роевите или слабите друштва.Најчесто се користи сируп во однос 1/1 шекер вода а сок од лимун можете секогаш да додавате во шекерниот сируп и тоа сосема е во ред.
 
Ова е коментар на "prasanje"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):