proces na proizvodstvo na mlec
Ниво на корисникот: / 2
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Вторник, 05 Јуни 2012 19:25
vo pcelno semejstvo bez matica se stavaat presadeni jajca i na tretiot den se vadat keliite so mlec mladite pceli imaat zlezdi za lacenje na mlec
 
Ова е коментар на "Маркетинг во пчеларството"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):