Воден растор од прополис?
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Петок, 03 Август 2012 10:53
Здраво Ме интересира дали мозе прополисот да се раствори во вода? Гледам по интернет воден раствор од прополис.. Дали некој знае нешто за тоа? Поздрав
 
Ова е коментар на "прополис капки"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):