Проблем со user
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Вторник, 22 Јануари 2013 18:47
zdravo, imav user accaunt, ama ste me banirale ne znam zoshto. E sega bi te zamolil da mi kazes kako mozam nov da napravam ili da mi dadete nekoj shto funkcionira, za da mozam da go pratam forumot. Mojot e mail e Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите . Odnapred vi blagodaram pozdrav...
 
Ова е коментар на "Прашања и одговори"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):