dimenzii na dadnblat sanduci
Ниво на корисникот: / 5
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Недела, 19 Мај 2013 00:03
vo vosina se 310mm ,vo shirina se 450mm od vnatre a 500mm od nadvor
 
Ова е коментар на "Sandaci za PCELI"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):