subvincii 2012
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Недела, 02 Јуни 2013 21:55
sakam da prasam koga ke bidat isplateni subvenciite ?! ?! ?! ?!
 
Ова е коментар на "Субвенциите за 2012"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):