prasanje
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Четврток, 04 Јули 2013 09:52
Sakam mislenje od strucnjaci..Kakva e Plackovica za pcelarenje.pozdrav
 
Ова е коментар на "На пчеларникот во јули"
Коментари (1)
1 Вторник, 28 Јануари 2014 19:00
riste
pcelarenje na plackovica od Radoviska strana negativno iskustvo. pa zatoa nema ni eden pcelarnik

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):