presi za satni osnovi
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Петок, 24 Март 2017 00:36
imame i proizvodstvo na satni osnovi so 4,9 mm na celiite i celii so 6,5 mm se za trutovsko leglo dokolku ima zainteresirani moze da se javat na e-mail: Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите tel. mob.++389.075.303.547 pozdrav, pcelar dusan maric
 
Ова е коментар на "satni osnovi 4,9 mm i 6,5 mm"
Коментари (4)
4 Понеделник, 27 Јануари 2020 01:43
dusan maric
dusan maric 078408704

e-mail :medo_mat@yahoo.com
3 Вторник, 28 Мај 2019 23:00
dusan maric
e-mail: grimiko_duki@yahoo.com
tel. mob.++389.075.408.704
pozdrav,
pcelar
dusan maric
2 Вторник, 28 Мај 2019 22:59
dusan maric
e-mail: grimiko_duki7@yahoo.com
nov. tel. mob.++389.075.303.547
pozdrav,
pcelar
dusan maric
1 Вторник, 28 Мај 2019 22:56
dusan maric
e-mail:grimiko_duki7@yahoo.com

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):