роење
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Вторник, 07 Јули 2009 20:17
во прилепскиот регион пчелите почнаа повторно да се ројат,дали тоа се случува и во другите региони во мкд.и дали тоа е резултат на обилната паша?
 
Ова е коментар на "odgovor"
Коментари (1)
1 Понеделник, 13 Јули 2009 10:37
Марјан
Ништо не ме чуди. Слусам икај други пчелари деновиве се ројат пчелите

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):