zdravo
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Недела, 17 Јануари 2010 14:40
цитирано од Александар:излегува дека пчелариме во загуба. да пчелариме со загуби рачунај колку кошта 1 кг природен мед да се произведе . а медариве во државава продавет (мед)кој кошта 40 мкд.
 
Ова е коментар на "Пчеларникот во јануари"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):