dekap
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Вторник, 23 Февруари 2010 22:33
Pocituvani,me interesira dali imase clenovi na konstitutivnata sednica od Veles?i koi se pravata i obvrskite na clenovite na zdruzenieto i obratno?
 
Ова е коментар на "Формиран е СПЗМ"
Коментари (1)
1 Петок, 26 Февруари 2010 11:23
Васко-Бт
Беше испратена покана и до ПЗ од Велес, до Претседателот Благојче, но не присуствуваа на Основачкото Собрание. Не ни се познати причините.
Поздрав

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):