Формиран е СПЗМ
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Вторник, 13 Април 2010 19:49
Срдечни честитки со желби за личен успех на сите избрани,и нивен придонес за развојот на пчеларството во Р.Македонија.Време беше.Честите проби до сега беа неуспешни,а сега се надевам на успех и сестрана подршка од сите пчелари.Ги читам списанијата од бившите ЈУ републики и постојано се прашувам дали може да се организира и кај нас.Бидејќи сме мал пазар неопходна е помош и од државата.Се надевам дека ќе ги исполните моите очекувања што од се срце Ви посакувам.Со почит Е Ѓ.
 
Ова е коментар на "071 215 144 075 806 803 077 962 962"
Коментари (1)
1 Четврток, 15 Април 2010 19:53
dekap
Sekoja cest za aktivnosta na drugite pcelarski zdruzenija sirum nasata drzava,no vo gradot Veles so ^g-ot Blagoja ama bas,bas nisto ne se slucuva po prasanje-PCELARSTVO!

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):