recept za varoa so pelin
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Четврток, 23 Септември 2010 13:45
se sobirat 900gr pelin vo cut, 50 gr vegetacija i 50gr borovi pupki seto ova suvo s e vari 4 casa i od cajot se stava 30-35mg na litar serbet pozdrav
 
Ова е коментар на "pravo vreme"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):