КАМПАНИЯТА ТРЯБВА ДА ОБХВАНЕ БАЛКАНСКИЯ РАЙОН !
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Среда, 03 Ноември 2010 08:02
ТРЯБВА ДА СЕ ОСЪЩЕСТВИ В МЕЖДУНАРОДЕН МАЩАБ , ДОКАТО НЕ Е СТАНАЛО КЪСНО !.. Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите Поздрави - Петър
 
Ова е коментар на "Кампања ,,Спасете ги пчелите,,"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):