Субвенции
Ниво на корисникот: / 1
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Петок, 10 Декември 2010 19:58
Некои општини веке добија субвенции
 
Ова е коментар на "sarko"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):