otkup propolis
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Петок, 28 Октомври 2011 13:36
Почитувани пчелари, откупуваме прополис за инфо и контакт Ве молиме обратете се на 02 2434673 begin_of_the_skype_highlighting              02 2434673      end_of_the_skype_highlighting моб. 070 754011 моб. 070 277828 срдечни поздрави
 
Ова е коментар на "Прополис"
Коментари (1)
1 Вторник, 01 Ноември 2011 13:20
"APIMEL" ohrid
Фирма од Охрид купува прополис од цела Македонија.Апсолутно најповолни цени за килограм.Ве очекуваме превозот е наша обврска.

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):