3. K S C W течност е моќнo средство во спречувањето на вирусни, бактериски и габични заболувања на пчелни ларви и возрасна пчели
Ниво на корисникот: / 3
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Вторник, 07 Февруари 2012 02:25
pocituvani pcelari preporacuvam vnimatelno da se procita gore naveden naslov so prodolzenie si vo najskoro vreme da se primenuva za opstanok na pcelite pozdrav, za kontakt bul. ASNOM br.24 vl.1 stan 1 nas.Novo Lisice 1ooo Skopje tel.o2 2435.814 o7o.260.363 Оваа е-пошта е заштитена од spambots, треба да вклучите JavaScript за да ја видите pozdrav, dusan
 
Ова е коментар на "Пчелар.мк"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):