rezultat od tretiranjeto so oksalna kis..
Ниво на корисникот: / 0
НајлошоНајдобро 
Коментари - Сите коментари
Среда, 05 Декември 2012 21:03
jas imam tretirano so oksalna kiselina i vopsto NE sum zadovolen mozebi toa sto go kupiv od Bitola kako oksalna kiselina i ne bese toa.:(
 
Ова е коментар на "Оксална Киселина"

Додади го твојот коментар

Вашето име:
Наслов:
Коментар (тука може да се користат HTML tags):